Rodina potřebuje čas, aby mohla být spolu

V letošním roce vyhlašujeme již jedenáctý ročník Týdne pro rodinu, týdne plného událostí, barev a příležitostí k setkávání a společně trávenému času. Čas je hlavním tématem letošního ročníku:

Týden pro rodinu – čas být spolu.

Nemám čas“, „to se nedá stihnout“, „jak ušetřím čas“

Kdo by neznal takové nebo podobné povzdechy? Kolikrát za den nás napadnou…. A kolikrát jim podlehneme. Bohužel nemáme pro Vás žádný recept na to, jak se jich zbavit.

ALE MÁME NABÍDKU:

Připojte se k nám jako rodina nebo organizace a prožijte čas spolu.

Statistiky říkají, že více než polovina rodičů školáků není spokojena s množstvím času, který věnuje svým dětem a jen třetina rodičů je spokojena s množstvím času, který věnuje svému protějšku.

Čas totiž nejsou jen peníze. Kdo investuje čas v rodině, investuje do vztahů. Chce to někdy odvahu vybrat mezi spoustou nabídek tu, kterou můžeme využít jako rodina společně. Díky aktivitám krajů, měst a obcí a jejich prorodinným organizacím, které se k Týdnu připojily, by příležitostí mělo být více než jindy. Některé tipy, jak prožít již 11. ročník Týdne pro rodinu najdete i na těchto webových stránkách …………….

Pokud byste si chtěli zvednout sebevědomí, jak jste jako rodiče pro svoje děti nepostradatelní, můžeme Vám nabídnout brožurku naší členské organizace:

Nezastupitelné rodičovské kompetence aneb co mohu pro své dítě udělat já a nikdo jiný